pageRes[

Ferah Turizm

Ferah Turizm
Ferah Turizm
Ferah Turizm
Ferah Turizm

1989 yılında kurulmuş olan Ferah turizm, turizm, seyahat ve otelcilik alanlarında yatırımları bulunmaktadır. 30 çalışanıyla birlikte gerek otelcilik gerekse turizm alanında sürekli kendini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Ferah Konfeksiyon, Ferah Pazarlama ve Endüstri şirketlerinin bütün seyahat ve konaklama gereksinimlerini gidermek amacıyla iş hayatına başlayan Ferah Turizm. Bugün yurt içi ve yurt dışında birçok firmaya hizmet vermektedir. Turizm şirketi belgesi bulunan firma acente sertifikası almak içinde yatırımlarına devam etmektedir.

Bununla birlikte, Muğla nın Datça ilçesinde, 15 dönüm arazi üzerine kurulu, Turizm Bakanlığı onaylı Surf Tatil köyü, firmanın demirbaşlarına kayıtlıdır. 120 yatak kapasitesi, restaurant, bar ve su sporları kompleksiyle özellikle Datça bölgesinin ve rüzgar sörfü turizminin gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Datça nın doğal güzellikleri ile birlikte Hem huzurlu bir tatil geçirmek isteyen hem de Surf sporuna ilgi duyan müşterilerine 20 senedir hizmet vermektedir.

Türkiye nin turizm hedefleriyle doğru orantıda büyüyen Ferah turizm, hem ülkemizin hemde dünyanın tanınmış turizm firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.