pageRes[

Avantajları

1

60 YILLIK TECRÜBE

İç giyim üretimi bir tecrübe ve bilgi birikimi gerektirmektedir. Ferah Konfeksiyon yıllardır dünyanın çeşitli ülke ve markalarına üretimler yaparak tecrübesini kanıtlamıştır. Kurumsal kültürü ve birikimiyle birlikte dünyanın en eski, en güvenilir imalatçı firmalarından biridir.

2

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

İç giyim ve tekstil e dair birçok ürün Ferah Konfeksiyon bünyesinde üretilebilmektedir. Sutyen çeşitleri, bununla uyumlu külot ve pijamalar, tsihrt ve pantalonlar, teknolojik kumaşlardan Shapewear ürünleri, yeni yapılan yatırımlarla birlikte bonding ürünleri , iç giyim ve ev giyimine dair her ürün tesislerimizde üretilebilmektedir.

3

HAZIR TASARIMLAR

Kendi bünyesindeki tasarım ekibi ve anlaşmalı olduğu FREESTYLE tasarımcılar ile dünya modasını yakından takip etmekte ve sütyen, külot, korse, body, pijama , boxer, tshirt, pantalon gibi çeşitli ürün gruplarından senelik 250 den fazla özel tasarım yaparak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

4

TÜM PROSESLER AYNI BÜNYEDE

Konfeksiyon sektörüne ait bütün prosesler firmamız çatısı altında yapılmaktadır. Kalıp çıkarma, modelleme, beden serisi, fit numuneleri, size set numuneleri, pre production numuneleri, kesim işlemleri, dikim, paketleme, kalite kontrol ve yükleme aynı bünyede gerçekleştirilip, müşterilerimize ulaştırılır.

5

ONAYLI ÜRETİM TESİSLERİ

Fabrikamız hem uluslararası denetim firmaları tarafından, hem de müşterilerimiz tarafından denetlenip onaylanmıştır. SGS, İNTERTEK, BUREAU VERİTAS, AS, TUV gibi denetim firmaları tarafından verilen Bsci, Sedex ve ics sertifikalarının yanında, Next, Mango, Dbeau, Debenhams, M&S, gibi firmalar kendi ekipleri ile birlikte denetimlerini yapmış ve fabrikamızı onaylamıştır.

6

DÜNYA GENELİNDE SOURCİNG

Ferah Konfeksiyon, hem yerel hem de dünyanın tanınmış, kumaş, dantel, brode, güpür, lastik ve aksesuar imalatçılarıyla uzun yıllardır birlikte çalışmaktadır. Her sene Paris, New York, Hong Kong gibi şehirlerdeki fuarlara giderek tedarikçi zincirini sürekli yenilemektedir.

7

DÜNYA STANDARTLARINDA TEDARİKÇİLER

Firmamız sadece uluslararası denetim firmaları tarafından onaylı ve sertifikaları bulunan tedarikçiler ile çalışmaktadır. Bütün tedarikçilerimi ve üretim proseslerini ekiplerimiz tarafından bizzat takip etmekte ve denetlemekteyiz.

8

COĞRAFİ KONUM

Türkiye coğrafi konumu sayesinde dünyanın birçok ülkesi için stratejik bir noktada bulunmaktadır. Gerek hammadde tedarikçileri, gerekse müşterilerine yakın olma avantajını en iyi şekilde kullanan firmamız, üretim aşamasında bu avantajı hızlı teslimat şeklinde müşterilerine sunmaktadır.

9

HIZ VE ÇABUKLUK

Günümüz hazır giyim sektöründe en çok aranan özelliklerden biri hızlı üretim ve hızlı sevkiyattır. Ferah Konfeksiyon, ülkesinin coğrafi avantajlarını, bütün prosesleri aynı bünyede yapabilmenin kolaylığıyla birleştirerek, çok kısa sürelerde numune gönderimi, üretim ve sevkiyat yapabilmektedir.

10

YENİLİK VE YATIRIMLAR

Firmamız dünya modasını ve teknolojileri yakından takip ederek, moda haftalarını ve fuarları yerinde gözlemleyerek, hem tasarım hem de yatırım anlamında dünyanın öncü imalatçılarından biri olmuştur. Shapewear, sutyen, külot gibi ürünlerde teknolojik kumaşların kullanımı, seamless ve bonding yatırımları ile müşterilerine her zaman en yeni ve ürünü sunmayı hedeflemektedir.

11

FİNANSAL AVANTAJLAR

Türkiye, farklı para birimlerinin rahatlıkla kullanılabildiği dünyanın en büyük 20 ekonomisinden biridir. Bankacılık ve finans sistemi dünyanın büyük ekonomileri standartlarındadır. Bu sebeple farklı müşteriler için birçok finansal kolaylık sağlamaktadır.

12

NAKLİYE AVANTAJLARI

Avrupa Ekonomik Topluluğu üyesi olan Türkiye nin ayrıca birçok ülke ileikili ticari anlaşmaları vardır. Bu anlaşmalar nakliye ve sevkiyat sırasında hem zaman, hem de maddi avantaj sağlamaktadır.