pageRes[

Equipe De Marketing

Bahar SARI

Bahar SARI

Müşteri Temsilcisi

1985 Konya ,doğumlu. İşık üniversitesi, Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu. Ingilizce biliyor. 2012 yılından beri Ferah Konfeksiyon da çeşitli departmanlarda çalışan Bahar Sarı, 2013 yılından beri uluslararası müşteri temsilciliği görevini yürütüyor.

Henrik KRİSTOPHERSSEN

Henrik KRİSTOPHERSSEN

Müşteri Temsilcisi

--

Eric PAİLLARD

Eric PAİLLARD

Müşteri Temsilcisi

Fransa Boulogne doğumlu. Ecole de Commerce Paris mezunu. Fransızca, İngilizce, İtalyanca ve İspanyolca biliyor. 10 sene Marks&Spencer da çeşitli departmanlarda çalıştıktan sonra, 2014 yılından beri Ferah Konfeksiyon da Avrupa Pazarlama sorumlusu olarak çalışıyor.

Eren DİRİK

Eren DİRİK

Business Manager

1984 İstanbul doğumlu. Saint Michel Fransız Lisesi ve Lyon Universite Lumiere Administration Economique et Social bölümü mezunu. Fransızca ve İngilizce biliyor. 2007 yılından beri Miss Claire France, KPN İnternational, Lebara, THY gibi firmalarda çalıştıktan sonra 2011 yılından beri Ferah Konfeksiyon bünyesinde çalışıyor.

Ferhat DİRİK

Ferhat DİRİK

ceo

1963 İstanbul doğumlu. Saint Benoit Fransız Lisesi ve Marmara Üniversitesi İşletme fakültesi mezunu. Fransızca ve İngilizce biliyor. 1988 yılından beri Ferah Konfeksiyon da çeşitli departmanlarda çalışan Ferhat Dirik, 2008 yılından beri şirketin yöneticisi.